Police ChiefPOLICE CHIEFOyun veritabanı · WIKI
Türkçe ⌄
Police ChiefPolice Chief WikiKahramanlar · Veriler · Rehberler

Kahraman TPKahraman seviye deneyim tablosu

Kahramanlar ve dizilimler

Tüm nadirliklerde Sv.1–80 TP gereksinimleri aynıdır. Her satır önceki seviyeden hedef seviyeye gereken TP'yi gösterir; toplam Sv.1'den başlar.

Hedef seviyeMüdür'ün Ofisi için asgari seviyeBu seviye için TPToplam TP
1Kısıtlama yok—0
2Kısıtlama yok480480
3Kısıtlama yok6901,170
4Kısıtlama yok9202,090
5Kısıtlama yok1,2003,290
6Kısıtlama yok1,5004,790
7Kısıtlama yok1,8006,590
8Kısıtlama yok2,2008,790
9Kısıtlama yok2,60011,390
10Kısıtlama yok3,10014,490
11Kısıtlama yok3,80018,290
12Kısıtlama yok4,20022,490
13Kısıtlama yok5,10027,590
14Kısıtlama yok5,70033,290
15Kısıtlama yok6,80040,090
16Kısıtlama yok7,80047,890
17Kısıtlama yok8,90056,790
18Kısıtlama yok10,00066,790
19Kısıtlama yok12,00078,790
20Kısıtlama yok13,00091,790
211014,000105,790
221015,000120,790
231116,000136,790
241117,000153,790
251118,000171,790
261219,000190,790
271220,000210,790
281221,000231,790
291322,000253,790
301324,000277,790
311326,000303,790
321428,000331,790
331430,000361,790
341432,000393,790
351536,000429,790
361540,000469,790
371544,000513,790
381648,000561,790
391652,000613,790
401658,000671,790
411764,000735,790
421770,000805,790
431776,000881,790
441882,000963,790
451890,0001,053,790
461898,0001,151,790
4719100,0001,251,790
4819110,0001,361,790
4919120,0001,481,790
5020130,0001,611,790
5120140,0001,751,790
5220150,0001,901,790
5320160,0002,061,790
5420170,0002,231,790
5521190,0002,421,790
5621210,0002,631,790
5721230,0002,861,790
5821250,0003,111,790
5921270,0003,381,790
6022300,0003,681,790
6122330,0004,011,790
6222360,0004,371,790
6322390,0004,761,790
6422420,0005,181,790
6523470,0005,651,790
6623520,0006,171,790
6723570,0006,741,790
6823620,0007,361,790
6923670,0008,031,790
7024770,0008,801,790
7124870,0009,671,790
7224970,00010,641,790
73241,000,00011,641,790
74241,100,00012,741,790
75251,300,00014,041,790
76251,500,00015,541,790
77251,700,00017,241,790
78251,900,00019,141,790
79252,100,00021,241,790
80252,400,00023,641,790

İlgili veriler